Siatkarze Jastrzębskiego Węgla awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W swoim ostatnim meczu grupowym pokonali we własnej hali niemiecki SVG Luneburg 3:0 (25:17, 25:16, 25:19), dzięki czemu zajęli pierwsze miejsce w tabeli grupy D. Kolejnym rywalem mistrzów Polski będzie włoski Gas Sales Daiko Piacenza.
Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w ćwierćfinale Ligi Mistrzów

