Estakada na via Carpatia zostanie zbudowana ze sprężonego betonu

Estakada na via Carpatia zostanie zbudowana ze sprężonego betonu
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Estakada na via Carpatia zostanie zbudowana ze sprężonego betonuEstakada na drodze ekspresowa S19, na odcinku Rzeszów Południe-Babica, zostanie wykonana w popularnej technologii betonu sprężonego. Dzięki temu będzie konstrukcją mocniejszą i bezpieczniejszą. Przebudowa dotyczy odcinka via Carpatia – poinformował rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/rzeszow/news-estakada-na-via-carpatia-zostanie-zbudowana-ze-sprezonego-be,nId,7275232

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *