Bartosz Slisz kończy przygodę z Legią. Zagra teraz w Ameryce

Bartosz Slisz kończy przygodę z Legią. Zagra teraz w Ameryce
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Bartosz Slisz kończy przygodę z Legią. Zagra teraz w Ameryce​Bartosz Slisz przeszedł z Legii Warszawa do Atlanta United za około 3,5 mln dolarów. 24-letni piłkarz podpisał kontrakt do końca 2028 roku. Przez cztery lata pomocnik rozegrał 165 meczów w stołecznych barwach, dwukrotnie zdobywając mistrzostwo Polski, a także Puchar Polski i Superpuchar Polski.

źródło: https://www.rmf24.pl/sport/pilka-nozna/news-bartosz-slisz-konczy-przygode-z-legia-zagra-teraz-w-ameryce,nId,7275537

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *