Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w ćwierćfinale Ligi Mistrzów

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w ćwierćfinale Ligi Mistrzów
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w ćwierćfinale Ligi MistrzówSiatkarze Jastrzębskiego Węgla awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W swoim ostatnim meczu grupowym pokonali we własnej hali niemiecki SVG Luneburg 3:0 (25:17, 25:16, 25:19), dzięki czemu zajęli pierwsze miejsce w tabeli grupy D. Kolejnym rywalem mistrzów Polski będzie włoski Gas Sales Daiko Piacenza.

źródło: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-siatkarski/mezczyzni/news-siatkarze-jastrzebskiego-wegla-w-cwiercfinale-ligi-mistrzow,nId,7275526

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *