Wypadek polskiego autokaru w Niemczech: Na miejscu pracowało 110 medyków

Wypadek polskiego autokaru w Niemczech: Na miejscu pracowało 110 medyków
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Wypadek polskiego autokaru w Niemczech: Na miejscu pracowało 110 medykówO godzinie 12:24 niemiecka policja otrzymała zgłoszenie o wypadku autobusu na autostradzie A12 w Niemczech, między węzłami Storkow i Fürstenwalde w Brandenburgii. Niedługo później słuchacz poinformował o zdarzeniu RMF FM. Polski autokar przewożący ponad 50 osób zderzył się z ciężarówką. Na miejsce wysłano śmigłowce ratownictwa medycznego, policję i straż pożarną. Polska policja również wyruszyła do Niemiec, by pomóc w akcji ratunkowej.

źródło: https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-wypadek-polskiego-autokaru-w-niemczech-na-miejscu-pracowalo-,nId,6767146

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *