Jechała pod wpływem narkotyków. Policjantom podała dane siostry

Jechała pod wpływem narkotyków. Policjantom podała dane siostry
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Jechała pod wpływem narkotyków. Policjantom podała dane siostryDane swojej siostry podała podczas kontroli drogowej 44-latka z powiatu polickiego. Jak podaje policja prowadząca toyotę kobieta zachowywała się nerwowo i chaotycznie. Okazało się, że była pod wpływem środków odurzających, a prawo jazdy straciła za jazdę po pijanemu.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/szczecin/news-jechala-pod-wplywem-narkotykow-policjantom-podala-dane-siost,nId,6767140

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *