Szynkowski vel Sęk: KE zadowolona po przyjęciu przez Sejm nowelizacji ustawy o SN

Szynkowski vel Sęk: KE zadowolona po przyjęciu przez Sejm nowelizacji ustawy o SN
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Szynkowski vel Sęk: KE zadowolona po przyjęciu przez Sejm nowelizacji ustawy o SN"Moje dzisiejsze rozmowy w Komisji Europejskiej potwierdzają, że KE pozytywnie ocenia projekt ustawy o Sądzie Najwyższym, który został wczoraj przyjęty przez Sejm" – powiedział w rozmowie z korespondentką RMF FM w Brukseli minister ds. europejskich Szymon Szynkowski vel Sęk.

źródło: https://www.rmf24.pl/news-szynkowski-vel-sek-ke-zadowolona-po-przyjeciu-przez-sejm-now,nId,6587782

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *