Morawiecki rozmawiał z Zełenskim. „Sojusznicy i przyjaciele”

Morawiecki rozmawiał z Zełenskim. „Sojusznicy i przyjaciele”
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Morawiecki rozmawiał z Zełenskim. "Sojusznicy i przyjaciele""Sojusznicy i przyjaciele" – napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki o spotkaniu z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. Polski premier spotkał się z ukraińską głową państwa w czasie nadzwyczajnego szczytu UE w Brukseli.

źródło: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-morawiecki-rozmawial-z-zelenskim-sojusznicy-i-przyjaciele,nId,6587778

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *