Śmierć 8-letniego Kamilka. Kuratorium: Tylko jedna sytuacja wzbudziła niepokój nauczycieli

Śmierć 8-letniego Kamilka. Kuratorium: Tylko jedna sytuacja wzbudziła niepokój nauczycieli
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Śmierć 8-letniego Kamilka. Kuratorium: Tylko jedna sytuacja wzbudziła niepokój nauczycieliJak reagowała szkoła na to, co działo się z 8-letnim Kamilkiem z Częstochowy? To pytanie wciąż wraca w dyskusji, jaka rozgorzała po śmierci maltretowanego chłopca. Kuratorium Oświaty w Katowicach przedstawiło informację na temat kontroli przeprowadzonej w placówce, do której chodził Kamilek.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/slaskie/news-smierc-8-letniego-kamilka-kuratorium-tylko-jedna-sytuacja-wz,nId,6766930

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *