Pszczel o paradzie w Moskwie: Feta w więzieniu

Pszczel o paradzie w Moskwie: Feta w więzieniu
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Pszczel o paradzie w Moskwie: Feta w więzieniu„Putin nie ma za bardzo czego pokazywać (…). To jest taka feta w więzieniu, którym powoli staje się Rosja. Przewodził tej fecie kto? Człowiek, który jest de facto uznany za kryminalistę, jest oskarżony, poszukiwany, jest nakaz aresztu” – tak skromną paradę wojskową, która odbyła się w Moskwie z okazji Dnia Zwycięstwa skomentował w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Robert Pszczel. Były dyrektor Biura Informacji NATO w Moskwie dodał, że biorąc pod uwagę drakońskie przepisy i zachowanie władz wobec wszystkich, którzy mają odmienne poglądy, a…

źródło: https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/popoludniowa-rozmowa/news-pszczel-o-paradzie-w-moskwie-feta-w-wiezieniu,nId,6766884

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *