Firmy energochłonne mogą już składać wnioski o rekompensatę

Firmy energochłonne mogą już składać wnioski o rekompensatę
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Firmy energochłonne mogą już składać wnioski o rekompensatę Przedsiębiorstwa energochłonne mogą już składać wnioski o rekompensatę wysokich cen gazu i energii – powiedziała minister klimatu i środowiska Anna Moskwa odnosząc się do programu pomocy dla sektorów energochłonnych. Zaznaczyła, że budżet programu to 5 mld zł.

źródło: https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-firmy-energochlonne-moga-juz-skladac-wnioski-o-rekompensate,nId,6587168

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *