Bartosz Slisz przeszedł z Legii Warszawa do Atlanta United za około 3,5 mln dolarów. 24-letni piłkarz podpisał kontrakt do końca 2028 roku. Przez cztery lata pomocnik rozegrał 165 meczów w stołecznych barwach, dwukrotnie zdobywając mistrzostwo Polski, a także Puchar Polski i Superpuchar Polski.
Bartosz Slisz kończy przygodę z Legią. Zagra teraz w Ameryce

