"Sojusznicy i przyjaciele" – napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki o spotkaniu z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. Polski premier spotkał się z ukraińską głową państwa w czasie nadzwyczajnego szczytu UE w Brukseli.
Morawiecki rozmawiał z Zełenskim. „Sojusznicy i przyjaciele”

