Wraca sprawa małżeństwa z Warszawy, które w maju porzuciło dwójkę niepełnoletnich dzieci. Jak podaje Onet, prokuratura wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutów Anecie i Adamowi J. Para znów jest poszukiwana.
Zostawili list i uciekli od dzieci. Onet: Małżeństwo z Warszawy znów poszukiwane

