Urzędnicy Ziobry w komisji ds. Pegasusa?

Urzędnicy Ziobry w komisji ds. Pegasusa?
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Urzędnicy Ziobry w komisji ds. Pegasusa?Zgłoszeni jako kandydaci na członków komisji śledczej ds. zakupu i używania oprogramowania Pegasus złożyli wnioski o skreślenie z listy kandydatów wszystkich posłów, zaproponowanych przez klub Prawa i Sprawiedliwości. Trzech z nich to byli urzędnicy resortu, który miał sfinansować nielegalny zakup Pegasusa. Czwarty to bohater afery respiratorowej.

źródło: https://www.rmf24.pl/polityka/news-urzednicy-ziobry-w-komisji-ds-pegasusa,nId,7275188

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *