Tusk: Nastrój w PiS „siadł”. „Kompletnie nie rozumiem prezydenta”

Tusk: Nastrój w PiS „siadł”. „Kompletnie nie rozumiem prezydenta”
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Tusk: Nastrój w PiS "siadł". "Kompletnie nie rozumiem prezydenta""Nastrój bardzo siadł w ławach poselskich PiS" – stwierdził Donald Tusk, tłumacząc, że do polityków opozycji docierają teraz konsekwencje przegranych wyborów. Szef polskiego rządu przyznał, że dziwi go postawa prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie uwięzionych Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika.

źródło: https://www.rmf24.pl/polityka/news-tusk-nastroj-w-pis-siadl-kompletnie-nie-rozumiem-prezydenta,nId,7277043

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *