Nie wygrywają ani Rosjanie, ani Ukraińcy – powiedział w Senacie USA szef amerykańskiej Wojskowej Agencji Wywiadowczej (DIA) generał Scott Berrier. Dodał, że choć wojna jest w impasie, to Ukraina ma większe możliwości do generowania siły bojowej, a Rosjanie nie są w stanie dokonać przełomu bez ogłoszenia mobilizacji.
Szef wywiadu USA: Wojna jest w impasie. Nie wygrywa ani Rosja, ani Ukraina

