Sienkiewicz: Trzeba było zatamować potok podłości

Sienkiewicz: Trzeba było zatamować potok podłości
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Sienkiewicz: Trzeba było zatamować potok podłościMedia publiczne pod rządami PiS są współodpowiedzialne za tragedię prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Podobnie jak rozgłośnia regionalna ze Szczecina jest współodpowiedzialna za samobójczą śmierć Mikołaja Filiksa – mówił w Sejmie szef MKiDN Bartłomiej Sienkiewicz. W Sejmie odbyła się debata nad wnioskiem PiS o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra kultury i dziedzictwa narodowego. Wniosek ma związek z decyzjami Sienkiewicza dotyczącymi mediów publicznych.

źródło: https://www.rmf24.pl/polityka/news-sienkiewicz-trzeba-bylo-zatamowac-potok-podlosci,nId,7275233

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *