Prezydent Łodzi: chciałabym, żebyśmy w sercach poczuli silniej dumę z miasta

Prezydent Łodzi: chciałabym, żebyśmy w sercach poczuli silniej dumę z miasta
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Prezydent Łodzi: chciałabym, żebyśmy w sercach poczuli silniej dumę z miastaZrewitalizowana ulica Włókiennicza i otwarcie całego kompleksu EC1 – to według prezydent Łodzi – symbole mijającego roku w mieście. Rok 2024 nie wygląda na przełomowy, bo będzie czasem na dokończenie trwających remontów i przygotowaniem do nowego rozdania unijnych pieniędzy.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/lodz/news-prezydent-lodzi-chcialabym-zebysmy-w-sercach-poczuli-silniej,nId,7238122

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *