Gol gracza amp futbolu Marcina Oleksego znalazł się w finałowej trójce plebiscytu FIFA. O miano strzelca najładniejszej bramki w 2022 roku rywalizować będzie z Brazylijczykiem Richarlisonem i Francuzem Dimitrim Payetem.
Polak autorem gola sezonu? Marcin Oleksy w finałowej trójce FIFA

