Od środy, po dwuletniej przerwie, na ul. Kilińskiego powrócą tramwaje – poinformował Urząd Miasta Łodzi. Otwarcie linii jest już możliwe, bo zakończyło się wyburzanie kamienicy pod numerem 49. Miejski przewoźnik zamontował także nowe słupy i sieć trakcyjną.
Po dwóch latach przerwy na ul. Kilińskiego w Łodzi powrócą tramwaje

