Po dwóch latach przerwy na ul. Kilińskiego w Łodzi powrócą tramwaje

Po dwóch latach przerwy na ul. Kilińskiego w Łodzi powrócą tramwaje
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Po dwóch latach przerwy na ul. Kilińskiego w Łodzi powrócą tramwajeOd środy, po dwuletniej przerwie, na ul. Kilińskiego powrócą tramwaje – poinformował Urząd Miasta Łodzi. Otwarcie linii jest już możliwe, bo zakończyło się wyburzanie kamienicy pod numerem 49. Miejski przewoźnik zamontował także nowe słupy i sieć trakcyjną.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/lodz/news-po-dwoch-latach-przerwy-na-ul-kilinskiego-w-lodzi-powroca-tr,nId,6766771

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *