Pielęgniarki będą dziś protestować w Warszawie. Początek manifestacji przed południem. Dlatego z całego kraju pielęgniarki wyruszyły już, bądź właśnie wyruszają w kierunku stolicy.
źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/slaskie/news-pielegniarki-z-calej-polski-jada-do-warszawy,nId,6795344

