Paweł Półtorzycki nowym komendantem wojewódzkim policji na Dolnym Śląsku

Paweł Półtorzycki nowym komendantem wojewódzkim policji na Dolnym Śląsku
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Paweł Półtorzycki nowym komendantem wojewódzkim policji na Dolnym ŚląskuNowym komendantem wojewódzkim policji na Dolnym Śląsku został nadinsp. Paweł Półtorzycki. Zastąpił na tym stanowisku nadinsp. Dariusza Wesołowskiego. Półtorzycki zaczynał karierę policjanta we Wrocławiu w 1994 roku. W 1999 związał się z CBŚ, a potem CBŚP. Od 2016 roku był zastępcą komendanta tej formacji, a od 2019 do czwartku 28 grudnia komendantem.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/wroclaw/news-pawel-poltorzycki-nowym-komendantem-wojewodzkim-policji-na-d,nId,7238444

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *