W obwodzie donieckim podczas poniedziałkowego ostrzału prowadzonego przez wojska rosyjskie sześciu cywilów zostało rannych, napisał na Telegramie szef donieckiej obwodowej administracji wojskowej Pawło Kyrylenko – poinformował Ukrinform.
Obwód doniecki po ostrzale wojsk rosyjskich. Są ranni

