Niemiecki gigant zapłaci za rosyjski gaz za pośrednictwem Gazprombanku

Niemiecki gigant zapłaci za rosyjski gaz za pośrednictwem Gazprombanku
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Niemiecki gigant zapłaci za rosyjski gaz za pośrednictwem Gazprombanku​Niemiecki gigant VNG wpłaci euro na konto do Gazprombanku i nie spodziewa się problemów związanych z konwersją na rosyjskie ruble – poinformowała spółka w oświadczeniu, do którego dotarła agencja Reutera.

źródło: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-rosja-zakreca-gaz/news-niemiecki-gigant-zaplaci-za-rosyjski-gaz-za-posrednictwem-ga,nId,6015188

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *