"Różnimy się, ale rozmawiamy. To nie jest tak, że nic nie robimy. Spotykamy się z samorządem pielęgniarek i położnych. Temat podwyżek jest każdorazowo dyskutowany na posiedzeniach Zespołu Trójstronnego. Nie jest tak, że nas nie ma w tej dyskusji, w tym temacie" – w ten sposób odpowiedzialny za dialog społeczny wiceminister zdrowia Piotr Bromber odpowiada na pytania naszego dziennikarza, co resort zdrowia zamierza zrobić, by powstrzymać organizacje pielęgniarek i pielęgniarze przed zapowiedzianą serią protestów. Powodem jest brak podwyżek dla…
MZ ws. protestu pielęgniarek: Nie rozumiemy decyzji części dyrektorów szpitali

