320 tys. złotych stracił przez oszustów mieszkaniec gminy Pruchnik na Podkarpaciu. Mężczyzna po namowie „doradcy” zainstalował na swoim telefonie aplikację, za pomocą której przestępcy otrzymali dostęp do jego konta.
Miał zarobić na kryptowalutach, przez oszustów stracił 320 tys. złotych

