Miał zabić partnerkę, bo chciała od niego odejść. Arkadiusz M. stanął przed sądem

Miał zabić partnerkę, bo chciała od niego odejść. Arkadiusz M. stanął przed sądem
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Miał zabić partnerkę, bo chciała od niego odejść. Arkadiusz M. stanął przed sądem44-letni Arkadiusz M. oskarżony o zabójstwo swojej partnerki, Moniki R. stanął przed Sądem Okręgowym w Rzeszowie, gdzie rozpoczął się jego proces. Według oskarżenia M. miał zabić z zazdrości, ponieważ kobieta, z którą żył w nieformalnym związku, chciała od niego odejść. Grozi mu dożywocie.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/rzeszow/news-mial-zabic-partnerke-bo-chciala-od-niego-odejsc-arkadiusz-m-,nId,6589911

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *