Mateusz Rudyk zdobył w szwajcarskim Grenchen srebrny medal mistrzostw Europy w kolarstwie torowym. W finale sprintu indywidualnego przegrał z utytułowanym Holendrem Harrie Lavreysenem 0:2.
Mateusz Rudyk ze srebrnym medalem mistrzostw Europy w kolarstwie torowym

