LM: Remis w starciu Realu z City. „Sprawiedliwy wynik”

LM: Remis w starciu Realu z City. „Sprawiedliwy wynik”
[Głosów: 0   Average: 0/5]

LM: Remis w starciu Realu z City. "Sprawiedliwy wynik"Real Madryt zremisował u siebie z Manchesterem City 1:1 (1:0) w pierwszym meczu półfinału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Obie bramki padły po efektownych strzałach z dystansu. Rewanż w Anglii 17 maja. W drugiej parze będą rywalizować mediolańskie zespoły – AC Milan z Interem.

źródło: https://www.rmf24.pl/sport/pilka-nozna/news-lm-remis-w-starciu-realu-z-city-sprawiedliwy-wynik,nId,6767221

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *