W środowym oświadczeniu Pałac Kensington podał, że księżna Walii Kate trafiła do szpitala z powodu planowanej operacji jamy brzusznej. Donosi także, że operacja poszła pomyślnie i księżną czeka około dwóch tygodni rekonwalescencji. Pojawiają się jednak doniesienia, że oświadczenie nie do końca może być prawdą.
Księżna Kate trafiła do szpitala. Rodzina królewska nie mówi prawdy?

