Królowa Elżbieta zrezygnowała z otwarcia nowej sesji parlamentu. Wszystko przez stan zdrowia

Królowa Elżbieta zrezygnowała z otwarcia nowej sesji parlamentu. Wszystko przez stan zdrowia
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Królowa Elżbieta zrezygnowała z otwarcia nowej sesji parlamentu. Wszystko przez stan zdrowiaStan zdrowia królowej Elżbiety stale się pogarsza. Jak się okazało, monarchini po raz pierwszy od 59 lat nie weźmie udziału w uroczystym otwarciu nowej sesji parlamentu. Decyzja o rezygnacji wywołała zaniepokojenie wśród Brytyjczyków, którzy obawiają się o zdrowie królowej Elżbiety.

źródło: https://kobieta.interia.pl/gwiazdy/news-krolowa-elzbieta-zrezygnowala-z-otwarcia-nowej-sesji-parlame,nId,6014907

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *