Stan zdrowia królowej Elżbiety stale się pogarsza. Jak się okazało, monarchini po raz pierwszy od 59 lat nie weźmie udziału w uroczystym otwarciu nowej sesji parlamentu. Decyzja o rezygnacji wywołała zaniepokojenie wśród Brytyjczyków, którzy obawiają się o zdrowie królowej Elżbiety.
Królowa Elżbieta zrezygnowała z otwarcia nowej sesji parlamentu. Wszystko przez stan zdrowia

