"Warto, żeby nawet mały klub, jakim jest Konfederacja, miał wicemarszałka" – stwierdził w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Marcin Bosacki, odnosząc się do faktu, że wniosek o odwołanie Krzysztofa Bosaka z tego stanowiska przepadł w głosowaniu. "Mam nadzieję, że przyjdzie moment, kiedy Konfederacja zrozumie, że Braun kompromituje nie tylko Polskę, ale też to ugrupowanie" – dodał poseł Koalicji Obywatelskiej.
KO ukarała Lewicę ws. Bosaka. „Nie uzgodniła z nami swojego wniosku”

