Kierowca pod wpływem alkoholu chciał zabrać uczniów na wycieczkę szkolną

Kierowca pod wpływem alkoholu chciał zabrać uczniów na wycieczkę szkolną
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Kierowca pod wpływem alkoholu chciał zabrać uczniów na wycieczkę szkolnąPolicjanci z jeleniogórskiej drogówki uniemożliwili dalszą jazdę kierowcy, który miał wyruszyć z uczniami jednej z lokalnych szkół podstawowych na wycieczkę. 42-latek kierował busem w stanie po użyciu alkoholu, a badanie wykazało u niego ponad 0,2 promila w organizmie.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/wroclaw/news-kierowca-pod-wplywem-alkoholu-chcial-zabrac-uczniow-na-wycie,nId,6793604

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *