Radzyńscy policjanci zatrzymali do kontroli wóz strażacki. Okazało się, że za kierownicą stara siedział 23-latek bez uprawnień, który wiózł trzech pijanych pasażerów, w tym właściciela pojazdu. Jak tłumaczył policjantom 32-letni właściciel, wóz kupił w celach kolekcjonerskich.
Jeździli wozem strażackim. Kierowca bez uprawnień, pasażerowie pijani

