Ministerstwo klimatu zawiadomiło prokuraturę ws. podejrzenia popełnienia przestępstwa przez byłego dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku Bartłomieja Obajtka. Przestępstwo miałoby polegać na niedopełnieniu obowiązków.
Jest zawiadomienie do prokuratury ws. Bartłomieja Obajtka

