Huti: Będziemy nadal atakować statki na Morzu Czerwonym

Huti: Będziemy nadal atakować statki na Morzu Czerwonym
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Huti: Będziemy nadal atakować statki na Morzu CzerwonymJemeńscy rebelianci Huti zamierzają kontynuować swoje ataki na statki przepływające przez Morze Czerwone. To stanowisko przekazał Mohammed Abdulsalam, rzecznik organizacji. Bojownicy Huti zostali w środę ponownie uznani za organizację terrorystyczną przez USA.

źródło: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-izrael-w-stanie-wojny/news-huti-bedziemy-nadal-atakowac-statki-na-morzu-czerwonym,nId,7275454

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *