Wciąż nie udało się schwytać emu, który od początku grudnia przebywa w Puszczy Wkrzańskiej. Ptak prawdopodobnie przeniósł się w bardziej odludne miejsce – podaje portal gs24.pl.
Emu z Puszczy Wkrzańskiej nadal na wolności. Uciekł przez dziurę w ogrodzeniu

