Przedstawiłem polskie postulaty przed szczytem NATO w Wilnie – poinformował po spotkaniu Grupy Północnej wicepremier, szef MON Mariusz Błaszczak. Przyznał też, że Polska prowadzi zaawansowane rozmowy dot. pozyskania samolotów wczesnego ostrzegania ze Szwecji.
Błaszczak o samolotach wczesnego ostrzegania dla Polski. „Zaawansowane rozmowy”

