Rafał Baniak, były wiceminister skarbu podejrzany w stołecznej aferze śmieciowej, jednak nie będzie mógł wyjść z aresztu za kaucją. Jak dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada, sąd odwoławczy uwzględnił zażalenie śląskiego wydziału prokuratury krajowej na decyzję sądu pierwszej instancji w tej sprawie.
Afera śmieciowa w Warszawie: Rafał Baniak pozostanie w areszcie

