Afera śmieciowa w Warszawie: Rafał Baniak pozostanie w areszcie

Afera śmieciowa w Warszawie: Rafał Baniak pozostanie w areszcie
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Afera śmieciowa w Warszawie: Rafał Baniak pozostanie w areszcieRafał Baniak, były wiceminister skarbu podejrzany w stołecznej aferze śmieciowej, jednak nie będzie mógł wyjść z aresztu za kaucją. Jak dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada, sąd odwoławczy uwzględnił zażalenie śląskiego wydziału prokuratury krajowej na decyzję sądu pierwszej instancji w tej sprawie.

źródło: https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-afera-smieciowa-w-warszawie-rafal-baniak-pozostanie-w-areszc,nId,6795705

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *