W reakcji na zwiększenie sił "USA i ich sojuszników" przy granicy Białorusi, a także na "zgrupowanie utworzone na południu" przez Ukrainę, Białoruś wzmocniła zgrupowanie wojsk przy granicach z Polską, Litwą i Ukrainą – poinformował szef Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Białorusi generał Wiktar Hulewicz.
Białoruś wzmocniła swoje wojska przy granicach z Polską, Litwą i Ukrainą

