Zostawili list i uciekli od dzieci. Onet: Małżeństwo z Warszawy znów poszukiwane

Zostawili list i uciekli od dzieci. Onet: Małżeństwo z Warszawy znów poszukiwane
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Zostawili list i uciekli od dzieci. Onet: Małżeństwo z Warszawy znów poszukiwaneWraca sprawa małżeństwa z Warszawy, które w maju porzuciło dwójkę niepełnoletnich dzieci. Jak podaje Onet, prokuratura wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutów Anecie i Adamowi J. Para znów jest poszukiwana.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/news-zostawili-list-i-uciekli-od-dzieci-onet-malzenstwo-z-warszaw,nId,7238409

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *