Z informacji Wojska Polskiego wynika, że to rosyjska rakieta naruszyła w godzinach porannych w piątek polską przestrzeń powietrzną. Generałowie po spotkaniu Biura Bezpieczeństwa Narodowego ujawnili więcej szczegółów dotyczących tego incydentu. Poinformowali m.in., że pocisk, który wleciał w okolicy Zamościa, przebywał nad Polską niecałe trzy minuty. Zapewnili również, że skierowano siły do jej przechwycenia.
źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/lublin/news-rosyjska-rakieta-nad-polska-trzy-minuty-grozy,nId,7238191

