Miał zarobić na kryptowalutach, przez oszustów stracił 320 tys. złotych

Miał zarobić na kryptowalutach, przez oszustów stracił 320 tys. złotych
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Miał zarobić na kryptowalutach, przez oszustów stracił 320 tys. złotych320 tys. złotych stracił przez oszustów mieszkaniec gminy Pruchnik na Podkarpaciu. Mężczyzna po namowie „doradcy” zainstalował na swoim telefonie aplikację, za pomocą której przestępcy otrzymali dostęp do jego konta.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/rzeszow/news-mial-zarobic-na-kryptowalutach-przez-oszustow-stracil-320-ty,nId,7238171

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *