"Andrzej Duda rozmawiał z Sekretarzem Generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem. Rozmowa dotyczyła naruszenia przestrzeni powietrznej Polski" – poinformował szef Gabinetu Prezydenta Marcin Mastalerek. Według Wojska Polskiego wszystko wskazuje na to, że na terytorium naszego kraju wtargnęła rosyjska rakieta.
źródło: https://www.rmf24.pl/polityka/news-prezydent-andrzej-duda-rozmawial-z-szefem-nato,nId,7238168

