Po 18 miesiącach sprawowania władzy przez Natalię Gavrilitę – upadł rząd Mołdawii. Ostatnie półtora roku naznaczone było zawirowaniami gospodarczymi, do których doprowadziła również wojna w sąsiedniej Ukrainie. Dzisiaj premier przekazała, że podaje się do dymisji.
Upadł rząd Mołdawii. Była premier: Wiedzieliśmy, jak utrzymać spokój w Nadniestrzu

