Jeździli wozem strażackim. Kierowca bez uprawnień, pasażerowie pijani

Jeździli wozem strażackim. Kierowca bez uprawnień, pasażerowie pijani
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Jeździli wozem strażackim. Kierowca bez uprawnień, pasażerowie pijaniRadzyńscy policjanci zatrzymali do kontroli wóz strażacki. Okazało się, że za kierownicą stara siedział 23-latek bez uprawnień, który wiózł trzech pijanych pasażerów, w tym właściciela pojazdu. Jak tłumaczył policjantom 32-letni właściciel, wóz kupił w celach kolekcjonerskich.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/lublin/news-jezdzili-wozem-strazackim-kierowca-bez-uprawnien-pasazerowie,nId,6589556

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *