Policjanci z Dolnego Śląska opublikowali nagranie, na którym widać jak 21-letni kierowca wjeżdża z impetem na jedno z rond w Legnicy, po czym uderza w inne auto. Policja mówi o groźnym zdarzeniu i podkreśla, że młody sprawca czuł się niewinny. Nie przyjął mandatu.
21-latek wjechał z impetem na rondo. Uderzył w inne auto

