"Każde odejście z pewnego środowiska jest jakąś przykrością i z przykrością przyjąłem decyzję Bogusława Sonika o odejściu z Platformy Obywatelskiej" – tak poseł Koalicji Obywatelskiej Paweł Poncyliusz komentował w internetowym Radiu RMF24 decyzję ogłoszoną przez polityka w Porannej rozmowie w RMF FM. "Czy to zaważy na kondycji Koalicji Obywatelskiej, Platformy Obywatelskiej? Nie jestem przekonany" – dodał rozmówca Piotra Salaka.
Poncyliusz o Soniku: Chciał się rozstać z PO? Zrobił to… z przytupem

