​Na rowerach jadą do Hiszpanii. Chcą ratować życie 7-letniego Frania

​Na rowerach jadą do Hiszpanii. Chcą ratować życie 7-letniego Frania
[Głosów: 0   Average: 0/5]

​Na rowerach jadą do Hiszpanii. Chcą ratować życie 7-letniego FraniaPodjęli się tego wyzwania, bo w ten sposób chcą udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych! Chodzi o trzech rowerzystów z powiatu krakowskiego i myślenickiego, którzy na rowerach jadą do Hiszpanii. Tej trudnej i wymagającej wyprawie, podczas której przejadą około 4 tysięcy kilometrów, będzie towarzyszyć zbiórka pieniędzy dla 7-letniego Frania Foremnego, u którego w zeszłym roku zdiagnozowano nowotwór złośliwy.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/krakow/news-na-rowerach-jada-do-hiszpanii-chca-ratowac-zycie-7-letniego-,nId,6764599

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *